Patru pescari români au stricat o nuntă la care s-au dus neinvitați, pe malul lacului unde veniseră să prindă pește

Patru pescari români au stricat o nuntă la care s-au dus neinvitați, pe malul lacului unde veniseră să prindă pește

O nuntă din localitatea Holsbeek, provincia Vlaams-Brabant din Belgia, s-a transformat într-un scandal violent după ce patru bărbați români, aflați la pescuit pe malul unui lac din apropiere, s-au prezentat neinvitați la petrecere, a relatat ziarul belgian Het Laatste Nieuws. De la pește la pahar: pescarii au vrut băutură moca la nuntă Incidentul s-a produs […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea