O șoferiță a rămas fără mașină pe Transfăgărășan pentru un selfie: a privit neputincioasă cum autoturismul se face praf

O șoferiță a rămas fără mașină pe Transfăgărășan pentru un selfie: a privit neputincioasă cum autoturismul se face praf

O șoferiță a rămas fără mașină pe Transfăgărășan pentru un selfie: a privit neputincioasă cum autoturismul se face praf. O clipă de neatenție a transformat o excursie pe unul dintre cele mai frumoase drumuri din România într-un adevărat coșmar pentru o șoferiță. A uitat un detaliu important Aflată pe Transfăgărășan, femeia a coborât din mașină […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea