Decizia luată de Gabriela Cristea după ce a slăbit 34 de kilograme: „Este principalul obiectiv”

Decizia luată de Gabriela Cristea după ce a slăbit 34 de kilograme: „Este principalul obiectiv”

Gabriela Cristea și-a redobândit formele de odinioară și se simte bine în pielea ei. Zilele trecute fosta prezentatoare TV și-a etalat noua siluetă la un eveniment monden, unde a fost complimentată pentru modul în care arată. Vedeta a slăbit 34 de kilograme și a povestit, pentru Libertatea, care este pricipalul obiectiv pentru ea. Gabriela Cristea […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea