Ce a pățit Andreea Bănică în Aeroportul Otopeni: „M-a înjurat în germană crezând că nu mă prind”

Ce a pățit Andreea Bănică în Aeroportul Otopeni: „M-a înjurat în germană crezând că nu mă prind”

Andreea Bănică a trăit clipe terifiante în aeroportul Otopeni, unde a avut parte de două evenimente nefericite. Fire organizată, artista a ajuns devreme și nimic nu părea că îi poate strica ziua, mai ales că deplasarea era în scop de relaxare. Andreea Bănică este activă în mediul online, unde a relatat ce a pățit în […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea