O turistă din Eforie Nord a rămas uimită când a primit nota de plată la „Împinge tava”: „Ia uitați ce am primit de 100 de lei”

O turistă din Eforie Nord a rămas uimită când a primit nota de plată la „Împinge tava”: „Ia uitați ce am primit de 100 de lei”

O turistă din Eforie Nord a rămas uimită când a primit nota de plată la „Împinge tava”: „Ia uitați ce am primit de 100 de lei”. Vacanțele pe litoralul românesc vin, în plin sezon estival, cu o realitate greu de digerat pentru buzunarele multor turiști. Un prânz simplu în stațiune O experiență recentă, împărtășită pe […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea