Anunțul făcut de Andreea Bănică după 18 ani de căsnicie cu Lucian. „Am rămas prieteni, parteneri, familie, acasă”

Anunțul făcut de Andreea Bănică după 18 ani de căsnicie cu Lucian. „Am rămas prieteni, parteneri, familie, acasă”

Andreea Bănică și Lucian Mitrea trăiesc o frumoasă poveste de dragoste încă de pe vremea când erau doi adolescenți. În ziua aniversării a 18 ani de căsnicie, artista a transmis un mesaj emoționant pe contul de socializare. Tot astăzi, vedeta împlinește vârsta de 48 de ani. Cei doi au împreună o fată și un băiat […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea