Olguța Vasilescu îi ironizează pe criticii mobilierului urban din Craiova: „Cârcotașii! Suntem pe fază?”

Olguța Vasilescu îi ironizează pe criticii mobilierului urban din Craiova: „Cârcotașii! Suntem pe fază?”

Primarul municipiului Craiova, Lia Olguța Vasilescu, i-a ironizat pe rețelele sociale pe cei care critică piesele de mobilier urban montate în oraș. În zona Aeroportul Internațional Craiova a fost montată o stație, în formă de umbrelă, cu o băncuță din lemn. O stație cu „umbrelă”, noul mobilier urban din Craiova Lia Olguța Vasilescu îi ironizează […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea