Se deschid două noi parcări gigant în București: Peste 1.700 de mașini scapă de lipsa spațiului

Se deschid două noi parcări gigant în București: Peste 1.700 de mașini scapă de lipsa spațiului

Primăria Municipiului București a anunțat miercuri că va deschide, începând cu 1 iulie, două mari parcări publice cu plată, Park & Ride-ul Pantelimon și parcarea de la Arena Națională. Ambele obiective au stat nefolosite timp de 4, respectiv 15 ani de la construcție.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National