Zeljko Kopic știe ce a greșit Dinamo cu FCSB și pune presiune pe jucători: „Gata!”

Zeljko Kopic știe ce a greșit Dinamo cu FCSB și pune presiune pe jucători: „Gata!”

Zeljko Kopic a mărturisit azi că el și Dinamo au trecut peste dezamăgirea eșecului cu FCSB din Derby de România și așteaptă cu încredere, pentru a forța victoria, mâine la Sibiu, cu Hermannstadt (19:00). Dinamo caută prima victorie în deplasare în actuala stagiune și încearcă să profite de pe urma rănilor celor de la Hermannstadt, formație ce suferă în Liga 1. Nici „câinii” n-o duc minunat, trei remize consecutive și un eșec în ultimele patru etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor