Becali și-a continuat tirada după meciul cu Rangers: „Bagă trei kg de mușchi pe tine, tu ești furnicuță. Toată vina o are doar el” » Patronul a anunțat echipa de start pentru derby-ul cu Dinamo din Cupă

Becali și-a continuat tirada după meciul cu Rangers: „Bagă trei kg de mușchi pe tine, tu ești furnicuță. Toată vina o are doar el”  » Patronul a anunțat echipa de start pentru derby-ul cu Dinamo din Cupă

Gigi Becali (66 de ani), patronul de la FCSB, a vorbit despre meciul cu Rangers, pierdut cu 4-0, dar și despre partida următoare, cea cu Rapid. FCSB a pierdut meciul cu Rangers din Europa League, scor 4-0, iar acum duminică, urmează partida cu Rapid, din Superliga. Becali: „Toată vina pentru meciul cu Rangers o are numai Edjouma” Becali a continuat să îl critice pe Edjouma, așa cum a făcut-o și imediat după meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor