Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”

Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”

Dinamoviștii au ajuns la Tărâmul de Gheață din Parcul Lumea Copiilor, vineri seară. Aproximativ 300 de copii și părinții lor s-au înghesuit să facă poze și să obțină o fotografie de sărbători de la preferații lor. Zeljko Kopic a venit alături de Florentin Petre, dar și cu Cătălin Cîrjan, Alex Musi, Adrian Mazilu și Luca Bărbulescu. GALERIE FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor