Zeljko Kopic, după ce Dinamo l-a ratat pe Marius Ștefănescu: „Am făcut eforturi, dar avem o anumită limită” » Ce spune despre transferuri și derby-ul cu FCSB

Zeljko Kopic, după ce Dinamo l-a ratat pe Marius Ștefănescu: „Am făcut eforturi, dar avem o anumită limită” » Ce spune despre transferuri și derby-ul cu FCSB

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a dat cele mai noi informații din tabăra roș-albă. Și a vorbit și despre Derby de România, programat sâmbătă, 2 august. Croatul a vorbit despre ratarea transferului lui Marius Ștefănescu, care merge în Turcia, și spune că încă mai așteaptă 3-4 jucători noi. În plus, a analizat și prestația slabă din primele trei runde (două egaluri și o înfrângere) și a prefațat meciul cu FCSB. VIDEO. „Vine derby-ul, da. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor