Andrei Nicolescu și Ionuț Negoiță, conferință comună: „Îmi pare rău că nu ne-am cunoscut înainte și nu aț preluat clubul de la mine, pe un leu”

Andrei Nicolescu și Ionuț Negoiță, conferință comună: „Îmi pare rău că nu ne-am cunoscut înainte și nu aț preluat clubul de la mine, pe un leu”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, și Ionuț Negoiță, fostul acționar al „câinilor” au susținut o conferință comună în care au vorbit despre parteneriatul dintre echipă și una dintre firmele lui Negoiță. La un an de la startul parteneriatului, Dinamo și HILS, dezvoltatorul imobiliar deținut de Ionuț Negoiță, au anunțat azi prelungirea înțelegerii. Iar Andrei Nicolescu și omul de afaceri au susținut o conferință de presă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor