Zeljko Kopic, despre noul atacant de la Dinamo: „Mentalitate de luptător”

Zeljko Kopic, despre noul atacant de la Dinamo: „Mentalitate de luptător”

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a avut cuvinte de laudă pentru Stipe Perica, cel mai nou atacant ajuns la echipa roș-albă. Jucătorul croat a semnat în iarnă cu Dinamo și a marcat până acum două goluri, unul cu FCSB, scor 1-2, și unul cu CFR Cluj, scor 1-3. Perica a bifat 7 apariții în acest sezon pentru „câini”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor