Zău așa, ce-aveți cu Florinel Coman?!

Zău așa, ce-aveți cu Florinel Coman?!

Încă nu s-a oficializat transferul golgheterului Superligii la Al-Duhail din Qatar, se mai discută, când se întețesc vocile care-l critică pe Florinel Coman pentru anunțul că e gata să bată palma cu clubul din Doha. După Radu Naum, autorul unui excelent articol pe tema respectivă, iată că și Florin Manea îl urechează pe jucătorul lui FCSB: „Nici dacă mi-ar da 50 de milioane de euro nu m-aș duce în Qatar!”. Părerea cunoscutului impresar trebuie respectată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor