Camelia Potec, președinta FRNPM, a tras concluziile după Campionatele Naționale: „Ne-am fi dorit un timp de Jocurile Olimpice” » Ce pregătește pentru CE

Camelia Potec, președinta FRNPM, a tras concluziile după Campionatele Naționale: „Ne-am fi dorit un timp de Jocurile Olimpice” » Ce pregătește pentru CE

Camelia Potec a urmărit cu atenție întrecerea de la Otopeni și a indicat ce a mers bine și ce nu. Președinta FRNPM a evaluat și evoluția celor doi înotători calificați la Paris. Campionatele Naționale de la Otopeni s-au încheiat duminică, iar președinta FRNPM a vorbit despre ce s-a întâmplat în cele cinci zile de concurs, dar și despre ce urmează. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor