Surpriză! Dinamo a publicat bilanțul financiar pe 2023, iar concluziile sunt neașteptate: în insolvență, dar pe PROFIT!

Surpriză! Dinamo a publicat bilanțul financiar pe 2023, iar concluziile sunt neașteptate: în insolvență, dar pe PROFIT!

Dinamo, clubul în insolvență din prima ligă, și-a prezentat recent bilanțul financiar aferent anului 2023, iar concluziile sunt surprinzătoare. „Câinii” înregistrează un profit de 1,8 milioane de euro, aproximativ 9 milioane de lei. Aflată în continuare în plin proces de reorganizare judiciară, Dinamo s-a aliniat zilele trecute celorlalte cluburi din Superligă, făcând publică analiza financiară pe 2023. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor