VOCILE GAZETEI » România - Elveția, comentat live de Ovidiu Ioanițoaia, Marius Mărgărit și Eduard Apostol: „Bine că ne-am deprins cu gustul succesului și i-am pus la punct pe trufașii elvețieni”

VOCILE GAZETEI » România - Elveția, comentat live de Ovidiu Ioanițoaia, Marius Mărgărit și Eduard Apostol: „Bine că ne-am deprins cu gustul succesului și i-am pus la punct pe trufașii elvețieni”

România - Elveția 1-0, ultimul meci din preliminariile Campionatului European din 2024, a fost comentat LIVE pe GSP.RO de Ovidiu Ioanițoaia (director GSP), Marius Mărgărit (reporter special) și Eduard Apostol (reporter). Mai jos, puteți citi opiniile lor dinaintea meciului, de la pauză și de la final. România - Elveția 1-0. Cronica ROMÂNIA - ELVEȚIA 1-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor