Marian Iancu, apariție surpriză la România - Elveția: „Nu sunt fan Edi Iordănescu, dar ultimul meci e de pus în ramă”

Marian Iancu, apariție surpriză la România - Elveția: „Nu sunt fan Edi Iordănescu, dar ultimul meci e de pus în ramă”

Marian Iancu, fost patron la Poli Timișoara, e prezent la Arena Națională, pentru partida România - Elveția, ultima din preliminariile EURO 2024. România s-a calificat matematic la EURO, după 2-1 cu Israel.„Tricolorii” nu trebuie să piardă cu Elveția pentru a termina pe primul loc în preliminarii și pentru a fi în urna 2 la tragerea la sorți a grupelor Campionatului European La intrearea în stadion, Marian Iancu a vorbit despre performanța lui Edi Iordănescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor