VOCILE GAZETEI » România - Elveția, comentat live de Ovidiu Ioanițoaia, Marius Mărgărit și Eduard Apostol: „0-0 chinuit, scor de lideri, dar România a rămas datoare cu ceva ofensivă, care să aprindă stadionul”

VOCILE GAZETEI » România - Elveția, comentat live de Ovidiu Ioanițoaia, Marius Mărgărit și Eduard Apostol: „0-0 chinuit, scor de lideri, dar România a rămas datoare cu ceva ofensivă, care să aprindă stadionul”

România - Elveția, ultimul meci din preliminariile Campionatului European din 2024, va fi comentat LIVE pe GSP.RO de Ovidiu Ioanițoaia (director GSP), Marius Mărgărit (reporter special) și Eduard Apostol (reporter). Mai jos, puteți citi opiniile lor dinaintea meciului, de la pauză și de la final. ROMÂNIA - ELVEȚIA 0-0. La pauză Ovidiu Ioanițoaia: O primă repriză plăcută, deschisă, cu posesie în plus pentru o Elveție mai insistentă, nu însă și periculoasă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor