Viorel Moldovan i-a răspuns lui Marius Șumudică

Viorel Moldovan i-a răspuns lui Marius Șumudică

Viorel Moldovan, președintele de la Rapid, a reacționat după ce Marius Șumudică a dat de înțeles că nu e susținut de toata lumea din club. La conferința de presă premergătoare meciului cu Poli Iași, Șumudică a fost întrebat dacă se simte susținut de toată conducerea clubului. Antrenorul a spus " nu comentez", s-a ridicat și a plecat. După meciul cu Iași, câștigat cu 2-1 de Rapid, Șumudică a vorbit despre "presiunea artificială care vine din toate părțile". ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor