„Sezon compromis” » Directorul GSP, la finalul etapei: „Șumudică să nu înceapă cu astea”

„Sezon compromis” » Directorul GSP, la finalul etapei: „Șumudică să nu înceapă cu astea”

În direct la GSP Live, Ovidiu Ioanițoaia a analizat ultimele două meciuri ale etapei cu #22, Farul - UTA 1-1 și Rapid - Poli Iași 2-1. Directorul Gazetei Sporturilor spune că sezonul Farului e unul compromis și remarcă progresul Rapidului cu Șumudică pe bancă, „dar suporterii au pretenții mai mari decât locul 6”. VIDEO. Ovidiu Ioanițoaia: „Academia Hagi are nevoie de mai multe fonduri” „Farul s-a chinuit și de data asta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor