Vinicius amenință în drum spre vestiare: „Plec!” » L-a înjurat pe Xabi Alonso!

Vinicius amenință în drum spre vestiare: „Plec!” » L-a înjurat pe Xabi Alonso!

Vinicius jr a fost unul dintre cei mai buni jucători ai lui Real Madrid în derby-ul cu Barcelona (2-1) și a reacționat foarte nervos când s-a văzut schimbat în minutul 71. Încă din momentul în care și-a văzut numărul pe tabela pe care se anunță înlocuirile, Vinicius jr a protestat, parcă nevenindu-i să creadă: „Eu?!”. Apoi a început să gesticuleze și să-și exprime energic dezacordul cu decizia antrenorului Xabi Alonso. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor