Darius Olaru, reacție sinceră după victoria cu UTA: „Ne-am bucurat din nou de fotbal!”

Darius Olaru, reacție sinceră după victoria cu UTA: „Ne-am bucurat din nou de fotbal!”

FCSB a defilat pe Arena Națională, scor 4-0 cu UTA Arad, în etapa #14 din Superligă. Golurile campioanei ultimelor două sezoane au fost marcate de Daniel Bîrligea, Mamadou Thiam, Florin Tănase și Darius Olaru, ultimii doi din penalty. Partida a fost compromisă pentru arădeni încă din prelungirile primei reprize, când portarul Dejan Iliev a fost eliminat pentru un henț comis în afara careului, după o fază în care era presat de David Miculescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor