Vești tragice de la Torino: doi fani au murit la Turneul Campionilor

Vești tragice de la Torino: doi fani au murit la Turneul Campionilor

Vești tragice de la Turneul Campionilor: doi bărbați și-au pierdut viața astăzi, 10 noiembrie, în timpul turneului din Torino. Potrivit presei italiene, este vorba despre bărbați în vârstă de 70 și 78 de ani. În timp ce unuia dintre fani i s-a făcut rău în fan zone, în timp ce celuilat bărbat i s-a făcut rău chiar în tribune, în timpul meciului dintre Lorenzo Musetti și Taylor Fritz, prima confruntare a zilei de astăzi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor