Mihai Stoica anunță măsuri fără precedent la FCSB: „Nu au pic de respect față de noi! El a plecat din cantonament și a venit direct la micul dejun”

Mihai Stoica anunță măsuri fără precedent la FCSB: „Nu au pic de respect față de noi! El a plecat din cantonament și a venit direct la micul dejun”

Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a anunțat că fotbaliștii campioanei vor primi amenzi fără precedent în istoria fotbalului românesc pentru actele de indisciplină. După ce Gigi Becali, foarte nervos după meciul cu Hermannstadt (3-3), a spus că Bîrligea va fi amendat cu 20.000 de euro, Mihai Stoica a spus și el că sancțiunile pe care jucătorii de la FCSB le vor primi vor fi fără precedent. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor