Veste BOMBĂ! După Euro 2024, colosul din „Liga Florilor” anunță transferul tuturor româncelor de națională: „Le-am auzit pe fete. Le așteptăm pe toate aici!”

Veste BOMBĂ! După Euro 2024, colosul din „Liga Florilor” anunță transferul tuturor româncelor de națională: „Le-am auzit pe fete. Le așteptăm pe toate aici!”

CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud, una dintre reprezentantele României în Liga Campionilor, a anunțat un proiect major în handbalul feminin. Vrea să clădească nucleul primei reprezentative „tricolore” și a lansat public invitația către toate jucătoarele importante. La o zi după terminarea Campionatului European de handbal feminin, competiție unde România s-a clasat pe locul 11, la Bistrița a fost organizată o conferință de amploare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor