„Suporterii au suferit destul!” » Liderii lui Dinamo au un mesaj înaintea derby-ului cu Rapid: „Să ne facă o surpriză!”

„Suporterii au suferit destul!” » Liderii lui Dinamo au un mesaj înaintea derby-ului cu Rapid: „Să ne facă o surpriză!”

Dinamo e cu toate pânzele sus înaintea derby-ului cu Rapid de duminică, „câinii” având la orizont scenariul îmbietor de a încheia anul în fruntea clasamentului. Dennis Politic și Raul Opruț au vorbit despre obiectivele concrete ale echipei și i-au îndemnat pe suporteri să ia cu asalt Arena Națională la duelul de duminică seara (ora 20:00). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor