Vedeta lui Dinamo a dat cărțile pe față, înainte să plece de la echipă: „Am vorbit cu Andrei” » Promisiune pentru fani

Vedeta lui Dinamo a dat cărțile pe față, înainte să plece de la echipă: „Am vorbit cu Andrei” » Promisiune pentru fani

Astrit Selmani (27 de ani), atacantul kosovar al celor de la Dinamo, nu va prelungi înțelegerea cu gruparea din Ștefan cel Mare la finalul acestui sezon. Anunțul a venit pe neașteptate, făcut de Zeljko Kopic chiar la conferința de presă premergătoare partidei cu Hermannstadt, încheiată cu victoria dinamoviștilor, scor 2-0. După meci, Selmani a vorbit pe larg despre acest aspect. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor