Marius Măldărășanu, după Dinamo - Hermannstadt: „Acolo s-a făcut diferența”

Marius Măldărășanu, după Dinamo - Hermannstadt: „Acolo s-a făcut diferența”

Marius Măldărășanu a recunoscut că Dinamo a meritat victoria în meciul cu Hermannstadt, pierdut de sibieni cu scorul de 0-2, în runda #29 din Superliga. Marius Măldărășanu consideră că totul s-a rupt imediat după startul reprizei secunde, când Gnahore a profitat de o respingere greșită și a marcat cu un șut superb. Totuși, a recunoscut superioritatea gazdelor și a spus că omogenitatea „câinilor” este foarte importantă în rezultatele obținute de aceștia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor