Vali Moraru, discurs-manifest la TV: „Dă-te jos din mașină, nu filmăm prin parbriz! Și nu ești Messi!”

Vali Moraru, discurs-manifest la TV: „Dă-te jos din mașină, nu filmăm prin parbriz! Și nu ești Messi!”

Vali Moraru, realizator „Digi Sport Special”, l-a criticat pe Dorin Șerdean, după discursul acestuia de la finalul partidei Dinamo - CFR Cluj 0-2. La finalul partidei din Ștefan cel Mare, președintele executiv al lui Dinamo a oferit declarații din mașina personală;Șerdean a încercat să îi ia apărarea lui Pablo Cortacero, afirmând că spaniolul a investit peste jumătate de milion de euro la Dinamo până acum - declarațiile, AICI. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor