Dinamo, a 13-a victorie consecutivă în Liga Zimbrilor!

Dinamo, a 13-a victorie consecutivă în Liga Zimbrilor!

Campioana României a învins la Sf. Gheorghe pe Minaur Baia Mare cu 28-23 și e de neoprit. Turda victorie cu Dobrogea Sud Constanța Runda a 13-a în Liga Națională masculină a fost una a rezultatelor mai puțin scontate. Astfel, CSM Focșani a învins Steaua, CSM Făgăraș pe Poli Timișoara, iar CSM Reșița a reușit prima victorie în actualul sezon, trecând de CS HC Buzău. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor