Ilie Dumitrescu vrea să se vaccineze anti-coronavirus: „Acum, în prima etapă”

Ilie Dumitrescu vrea să se vaccineze anti-coronavirus: „Acum, în prima etapă”

Ilie Dumitrescu, 51 de ani, fost mare fotbalist al României, a declarat că vrea să se vaccineze anti-COVID-19. „Și eu vreau să mă vaccinez, în iunie. Nu știu exact data, pentru că nu m-am programat. Când va fi posibil, o să merg. Dar vreau acum, în prima etapă, nu în 2022. Să nu se înțeleagă greșit, nu o apelez la vreo intervenție sau ceva”, a declarat Dumitrescu în emisiunea „Fotbal Club” de la Digi Sport. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor