Valeriu Iftime nu mai are nicio îndoială: „Totul e la mâna noastră”

Valeriu Iftime nu mai are nicio îndoială: „Totul e la mâna noastră”

Patronul lui FC Botoșani, Valeriu Iftime, speră ca echipa sa să evite barajul. A avut numai cuvinte de laudă pentru Sebastian Mailat, autorul golului victoriei, și pentru antrenorul Bogdan Andone. Botoșaniul a învins-o pe Dinamo într-un final dramatic, grație unui gol marcat de Sebastian Mailat în prelungiri (90+1). Moldovenii au ajuns pe locul 13, de baraj, iar patronul Valeriu Iftime e convins acum că echipa sa nu va retrograda. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor