Dezastrul Dinamo! Concluziile GSP după seara-horror de la Botoșani: note de 3, 4 și 5 pentru „condamnații” lui Kopic!

Dezastrul Dinamo! Concluziile GSP după seara-horror de la Botoșani: note de 3, 4 și 5 pentru  „condamnații” lui Kopic!

Dinamo a continuat parcursul deziluzionant din play-out, a pierdut la Botoșani, 1-2, și e într-o situație de-a dreptul disperată cu trei etape înainte de finalul play-out-ului. „Câinii” sunt pe loc direct retrogradabil, iar impresia generală e că degringolada a preluat controlul în echipa lui Kopic. Croatul nu mai are reacție și riscă să devină al doilea antrenor străin care retrogradează cu Dinamo, după Uhrin Jr. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor