Urmează o nouă demitere în Superliga?! » Anunțul conducerii: „Ne punem la masă săptămâna viitoare. Așa nu se mai poate”

Urmează o nouă demitere în Superliga?! » Anunțul conducerii: „Ne punem la masă săptămâna viitoare. Așa nu se mai poate”

Attila Hadnagy, directorul sportiv al lui Sepsi, a reacționat după ce clubul covăsnean a pierdut și cu Oțelul, scor 0-2, și a ajuns la 4 eșecuri consecutive. Sepsi traversează o perioadă foarte slabă. Clubul covăsnean nu a mai câștigat de 6 meciuri. De asemenea, în ultimele 4 partide s-au înregistrat eșecuri. După meci, Hadnagy a fost întrebat dacă antrenorul Bernd Storck are postul în pericol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor