A intrat în direct și i-a cerut scuze patronului! » Discurs sincer în Superliga: „I-am dezamăgit iar”

A intrat în direct și i-a cerut scuze patronului! » Discurs sincer în Superliga: „I-am dezamăgit iar”

Ronald Niczuly (28 de ani), portarul celor de la Sepsi, a cerut să îi ceară scuze patronului Laszlo Dioszegi pentru seria proasă de rezultate pe care covăsnenii o traversează. Sepsi a pierdut și cu Oțelul, scor 0-2, în runda #8 din Superliga, și a ajuns la 4 înfrângeri la rând. La final, Ronald Niczuly, unul dintre liderii covăsnenilor le-a cerut scuze patronului Laszlo Dioszegi și suporterilor covăsneni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor