Unul dintre liderii lui U Cluj amenință rivalii din Superligă: „Nemulțumiți”. La ce nivel vede echipa în play-off

Unul dintre liderii lui U Cluj amenință rivalii din Superligă: „Nemulțumiți”. La ce nivel vede echipa în play-off

Ovidiu Bic, mijlocașul lui U Cluj, a spus care sunt gândurile jucătorilor „Șepcilor roșii” în perspectiva participării în play-off, în premieră, unul ce se vrea istoric pentru ardeleni Universitatea Cluj revine pe propriul teren și va evolua împotriva celor de la FC Botoșani (azi, ora 16:00). Ardelenii vor să revină pe locul 1. Echipa lui Ioan Ovidiu Sabău s-a calificat deja în play-off, a scăpat de orice emoție. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor