România, 2025. Atenție pe unde călcați! Meciul din Liga 2 s-a disputat într-o adevărată mlaștină

România, 2025. Atenție pe unde călcați! Meciul din Liga 2 s-a disputat într-o adevărată mlaștină

Câmpulung Muscel - CSM Reșița, meci câștigat de oaspeți cu scorul de 3-0, în runda #19 din Liga 2, s-a jucat pe un teren care s-a prezentat în condiții extrem de proaste. Cei de la Reșița s-au impus prin reușitele semnate de Haită, Șteau și Bocșan și continua lupta pentru prezența în play-off-ul ligii secunde. Ocupă locul 5, cu 30 de puncte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor