Dinamo a anunțat pe ce stadion joacă acasă în play-off: „Veste bună pentru suporteri!”

Dinamo a anunțat pe ce stadion joacă acasă în play-off: „Veste bună pentru suporteri!”

Dinamo a anunțat că va juca cele 5 meciuri de pe teren propriu din play-off pe Arena Națională. „Câinii” s-au calificat în play-off, matematic, vineri seară. Sepsi, singura echipă care o mai putea scoate din top 6, a făcut egal cu CFR Cluj, scor 1-1, și a rămas la 4 puncte de Dinamo, cu un meci rămas de jucat. Astfel, după 8 ani, roș-albii vor fi din nou în play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor