Un nou patron în România? » Omul din spatele Superligii anunță în premieră: „A fost o discuție cu Dinamo. Vă povestesc”

Un nou patron în România? » Omul din spatele Superligii anunță în premieră: „A fost o discuție cu Dinamo. Vă povestesc”

Orlando Nicoară, directorul firmei care deține drepturile TV pentru Superliga și care a implementat VAR-ul în România, e invitatul ediției #26 a podcastului GSP „2 la 1”. Omul de afaceri spune în premieră că e interesat pe viitor să devină acționar la o echipă de fotbal. Podcastul cu Orlando Nicoară va fi disponibil pe canalul de YouTube al Gazetei Sporturilor (ABONEAZĂ-TE AICI!), precum și pe GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor