Au plecat de la Bayern și acum acuză: „O parte a conducerii nu m-a mai vrut”

Au plecat de la Bayern și acum acuză: „O parte a conducerii nu m-a mai vrut”

Kingsley Coman și Joao Palhinha s-au transferat în vară de la Bayern. Primul la Al-Nassr, celălalt este împrumutat lui Tottenham. Thomas Müller, Kingsley Coman, Leroy Sané, Eric Dier, Paul Wanner, Adam Aznou și Joao Palhinha au fost jucătorii de care Bayern s-a despărțit în vară. Unii n-au suportat prea bine ideea că trebuie să plece și cu prima ocazie au aruncat „săgeți” fie în direcția clubului, fie a antrenorului Vincent Kompany. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor