Tony, furios după Poli Iași - UTA: „Cine nu vrea să lupte să plece! Eu vreau să mâncăm iarba pe teren”

Tony, furios după Poli Iași - UTA: „Cine nu vrea să lupte să plece! Eu vreau să mâncăm iarba pe teren”

Tony, antrenorul lui Poli Iași, a fost extrem de supărat după înfrângerea cu UTA, scor 0-2. În acest moment, FCU Craiova și Poli Iași sunt la baraj, Dinamo și Botoșani pe loc de retrogradare. Cele 4 au beneficiat de rotunjire, iar al doilea criteriu de departajare e clasarea de la finalul sezonului regulat, când Botoșani era ultima. Ieșenii au rămas pe loc de baraj, iar Tony e nervos din cauza lipsei de atitudine a jucătorilor lui. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor