Suporterii FCSB l-au ascultat pe Mihai Stoica » Imaginile serii, pe Arena Națională: câți au venit la deszăpezire

Suporterii FCSB l-au ascultat pe Mihai Stoica » Imaginile serii, pe Arena Națională: câți au venit la deszăpezire

În seara din ajunul duelului dintre FCSB și PAOK, returul play-off-ului pentru optimile Europa League, aproximativ 70 de suporteri s-au prezentat la Arena Națională pentru a ajuta la deszăpezire. Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, i-a îndemnat pe suporterii echipei să se prezinte astăzi la Arena Națională, de la ora 19:00, pentru a ajuta la deszăpezirea stadionului. Update ora 19:15. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor