Massimo Pedrazzini a anunțat lotul naționalei României pentru meciurile cu Polonia și Bosnia

Massimo Pedrazzini a anunțat lotul naționalei României pentru meciurile cu Polonia și Bosnia

FRF a anunțat lotul convocat de selecționerul Massimo Pedrazzini pentru următoarele două meciuri pe care le va disputa naționala feminină în Liga Națiunilor. În noua campanie din Liga Națiunilor, primele două meciuri vor fi împotriva Bosniei și Poloniei. Partidele sunt programate pe: 21 februarie, ora 14:00, cel cu Bosnia și Herțegovina în deplasare și 25 februarie, ora 18:00, cea cu Polonia, pe stadionul Arcul de Triumf. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor