„Sunt sătul de plânsete” » Viorel Moldovan, ripostă după ce Marius Șumudică s-a declarat „dezgustat” de declarațiile lui

„Sunt sătul de plânsete” » Viorel Moldovan, ripostă după ce Marius Șumudică s-a declarat „dezgustat” de declarațiile lui

Viorel Moldovan i-a răspuns lui Marius Șumudică după ce acesta nu a fost mulțumit de declarațiile date de președintele echipei la stadion. Totul a pornit după ce președintele Rapidului a declarat la stadion, imediat după meciul cu Oțelul, scor 0-0, că Rapid este „o infanterie ușoară”, sugerând că echipa vișinie este prea apatică. Antrenorul Șumudică a fost foarte supărat pe afirmațiile lui Moldovan și a ieșit astăzi în presă, ca să-l pună la punct. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor