Șumudică se victimizează în continuare: „Dacă bat echipele mici, nu e bine. Trebuie să le batem pe alea mari”

Șumudică se victimizează în continuare: „Dacă bat echipele mici, nu e bine. Trebuie să le batem pe alea mari”

După 2-1 cu Poli Iași, în ultimul meci al etapei a 22-a, Marius Șumudică a ținut să le răspundă celor care au spus că Rapid câștigă doar cu echipe din a doua jumătate a clasamentului. Rapid a terminat etapa pe loc de play-off, ceea ce nu s-a mai întâmplat din prima rundă. La finalul partidei din Giulești, antrenorul Marius Șumudică a vorbit despre drumul parcurs până la această poziție, dar și despre ce urmează. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor