Stefanos Tsitsipas a comentat mutarea lui Novak Djokovic din Serbia: „Sper să-mi fie vecin!”

Stefanos Tsitsipas a comentat mutarea lui Novak Djokovic din Serbia: „Sper să-mi fie vecin!”

Stefanos Tsitsipas se află la Atena, unde se pregătește pentru duelul dintre Grecia și Brazilia din Cupa Davis. A fost o ocazie pentru jurnaliști să-l întrebe și despre mutarea lui Novak Djokovic în orașul său natal. După înfrângerea de la US Open, tenismenul sârb a mers la Atena, unde s-a antrenat la Clubul de Tenis Kavouri alături de fiul său Stefan, pe care l-ar fi înscris la școală în Grecia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor