Gloria Bistrița joacă la victorie în Liga Campionilor » Deplasare la Debrecen

Gloria Bistrița joacă la victorie în Liga Campionilor » Deplasare la Debrecen

Gloria Bistrița joacă sâmbătă, de la ora 17:00, în Ungaria, cu Debrecen, în etapa a doua din Liga Campionilor. Meciul va fi transmis în direct de Prima Sport 3 și Digi Sport 4. După victoria din prima etapă de pe teren propriu cu Storhamar, 29-26, Gloria Bistrița joacă primul meci în deplasare la Debrecen. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor