Steaua, amendă usturătoare la trei zile de la protestul fanilor

Steaua, amendă usturătoare la trei zile de la protestul fanilor

Steaua a jucat luni la prânz cu Metaloglobus, în etapa a 13-a din Liga 2, iar jucătorii au ieșit pe teren cu un banner categoric, pentru a-și arăta nemulțumirea față de programul stabilit de FRF. În replică, FRF a decis să îi aplice o amendă usturătoare grupării din Ghencea, ca urmare a comportamentului avut de fani la partida de pe teren propriu, cu Corvinul Hunedoara, din etapa a 12-a a ligii secunde. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor